Четвер
25.04.2024
02:08
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Світова література Сайт Устименко Олени Григорівни
Головна Реєстрація Вхід
Життєві цінності - Форум »
Flag Counter
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ВЕБ-КВЕСТ » "У чому секрет Тараса Бульби?" » Життєві цінності (філософська)
Життєві цінності
olenaДата: Неділя, 29.12.2013, 20:10 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте обмежити коло ваших життєвих цінностей від 3 до 5, пояснивши свій вибір. Чекаю з нетерпінням!
 
SvetaДата: Понеділок, 30.12.2013, 14:28 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Как по мне, то самым важным является крепкое здоровье, любимая работа и любящая семья. Все остальное - приложится!
 
LedyCappuccinoДата: П`ятниця, 03.01.2014, 20:22 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене важливо: дружня и міцна родина, здоровья, улюблена робота( на яку я б приходила б з усмішкою и в свое задоволення). Все інше обовьязково буде)
 
ALINAДата: Субота, 11.01.2014, 22:21 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене важливо. По-перше здоровья. По-друге любляча ,міцна родина, та мир в усьому мирі...
 
VadymДата: Неділя, 12.01.2014, 22:19 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожної людини різні життєві цінності. Для мене важливо , щоб мої родичі, друзі ну і однокласники були здорові і щасливі, а все інше буде.
 
ПрофОкуньДата: Понеділок, 03.02.2014, 22:23 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Що ж, давайте спробуємо) По-перше,здоровья (моє та близьких мені людей). По-друге, духовні цінності (як же без них?=) ). По третє,родина. Родина-найважливіша складова для кожної людини! smile Але,на мою думку,досить некоректно обмежувати себе лише 3 цінностями,оскільки людина змінює свою точку зору неймовірно часто)) Тому кожен створює свою "реальність" для комфортного життя))))

Странно, но когда мы считаем, будто всё понимаем, мы не понимаем ничего. Когда же мы считаем, будто ничего не понимаем, мы начинаем наконец понимать.

Танит Ли
 
olenaДата: П`ятниця, 14.02.2014, 06:40 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому людина змінює свою точку зору "неймовірно часто"? Від чого це залежить?
 
ПрофОкуньДата: П`ятниця, 14.02.2014, 16:10 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина змінює свою точку зору в залежності від обставин. Зміна професії,переїзд,знайомства з новими людьми-усе це веде до змін. Зі змінами в оточенні людини змінюється і точка зору. Тому протогом життя кожен індивідуум змінює свою точку зору. prof

Странно, но когда мы считаем, будто всё понимаем, мы не понимаем ничего. Когда же мы считаем, будто ничего не понимаем, мы начинаем наконец понимать.

Танит Ли
 
Форум » ВЕБ-КВЕСТ » "У чому секрет Тараса Бульби?" » Життєві цінності (філософська)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: